Abivia podvod

Díky mnoha nabídkám rychlých a snadno dostupných půjček se snadno zadluží a dostane do špatné finanční situace mnoho lidí. Jak z této finanční pasti ven? Jednou z možností je oddlužení. Takovou službu dříve poskytovala i společnost Abivia. Své aktivity v tomto směru k 1. červenci 2017 sice ukončila, ale její jméno můžete pořád v této souvislosti najít.


K dnešnímu dni nabízí společnost své služby v oblasti investování a pomáhá k vyšším výnosům těm, kteří mají volné finanční statky.

Více informací

10 thoughts on “Abivia podvod

 1. Zdravím!

  Tuhle firmu nedoporučují. Zažádal jsem u nich pomoc s podáním návrhu k soudu . Složil jsem jistinu 7000kč . Veškeré osobní dokumenty jsem dal pí. Mrázkové z Třince okres Frýdek Místek. Bohužel z hodně vážných zdravotních důvodu musela být spolupráce na chvíli přerušena . Mezitím můj případ převzala paní z karviné a jak jsem byl schopen dořešit si u výše zmíněné firmy insolvenci kontaktoval jsem pracovníka firmy pí. Kubalovou ..
  Zjistil jsem , že moje papíry , osobní papíry se ztratily a nikdo o ničem nevěděl.
  Tak jsem si oběhal znovu papíry pro vypracování návrhu k soudu a odnesl paní Kubalove . Paní kubalová po mě pak chtěla ještě nějaké drobnosti doložit ktere byly obratem odeslané a byl domluvený předběžně termín podání návrhu k soudu.
  Jak se blížil termín tak se nic stále nedělo a začal jsem urgovat paní Kubalovou . Ta po mě chtěla nesmyslně papíry , které jsem už odesílal,ale pro pořádek jsem papíry odeslal znovu hned . pak o dva dny později chtěla zas další papíry po mě které jsem také již odesílal . Tak jsem jí odeslal znovu vše s důrazem na blížicí se termín kdy to má byt podáne na soudu .
  Samozřejmě že se nic nedělo , termín prošvihli , mezitím nám zablokovali účty u bank a hrozilo že si za tři dny přijedou exekutoři pro věci.
  Tak jsem volal na pobočku v Karviné , kde jsem si chtěl papíry vyzvednout ale paní mi je odmítala vydat a dělala vše proto , aby mi je ani nedala .Volal jsem na středisko a ti volali paní , že papíry mi musí vydat .
  Tak jsem si pro osobní dokumenty zajel do Karviné a vyzvedl jsem si je . Doma jsem papíry probíral a zjistil jsem, že papíry co po mě furt chtěli a přitom je měli tak tam jsou 2x-3x kopirované. a furt jim něco chybělo . Jak jsem si papíry vyzvedl tak jsem je odeslal k jednomu pánovi a ten to za noc vypracoval a dokonce mu nic ani nechybělo . vzal si jen 4 tisíce a návrh prošel . Na abivii jsem sepsal ještě reklamaci a žádost o vrácení zálohy za nevykonanou práci . bylo mi sděleno , že záloha plně pokryla náklady vypracovaní návrhu ,který byl připraven (nikdy mi nebyl ukazán vypracovaný návrh) společně s poskytnutýma službama:

  Takže když to shrnu takže poskytnuté služby byly :
  Emailová komunikace – komunikace, která je zdarma
  2x telefonická komunikace – paušaly platí firma a náklady jsou směšné
  2x osobní komunikace – bylo nás tam zrovna více co měla paní na vyřízení takže stejně by musela jet tam kde jsem předával osobní složku
  Nevypracování návrhu
  Ztráta osobní složky (velmi citlive osobní udaje )
  Neprofesionální komunikace..

  Takže pokud můžete , u firmy si neobjednávejte nic . co jsem pak zjistil tak ze 7 tiscíc by se stalo 20 tisíc o které by si firma řekla a to i víc . Jejích předražené služby sjednáte i jinde za levnějí a méně nervů

 2. No nevim, situaci sem začal řešit v únoru tohoto roku na pobočce v Uherské Hradišti. Jelikož sem neměl peníze na složení zálohy (6000) a poté na doplacení 5711kč, tak se mi to protáhlo na skoro 2 měsíce. Jakmile jsem měl vše zaplacené, došel jsem – dostal sem všechny podklady, vypracovaný návrh a certifikát. Na druhý den to bylo u soudu a teď už jen čekám. Za mě jsem s firmou spokojen – tedy v případě že to projde i u soudu, protože mi slibovali že to určitě vyjde tak jsem zvědavý 😀
  Doporučuji

 3. Vúbec jim nevěřte dal sem 6000 zálohu a po vypracování veškerých věcí sme došli k závěru že bych neměl na splátky takže 6000 kč v trapu moc děkuju fa.ABIVIA !!! POZOR NA NĚ. !!!!

 4. ODDLUŽENÍ BEZ NUTNOSTI ZTRÁTY MAJETKU

  ZASTAVTE EXEKUTORY ODDLUŽENÍM .U NÁS STOJÍ POUZE 5000,-KČ A PLATÍTE AŽ NÁVRH PŘIJME PŘÍSLUŠNÝ SOUD.JSME RODINNÁ FIRMA A POMÁHÁME LIDEM S DLUHY.

  HLEDÁME 10 LIDÍ NA SPOLUPRÁCI I S EXEKUCÍ

  PENÍZE NA RUKU

  ŠKOLENÍ ZDARMA

  MŮŽETE NAPSAT NA EMAIL: smenky-pujcka@seznam.cz

  NEBO SMS NA T.Č.723430842 CELÁ ČR

  ALSIDISA s.r.o..

 5. já nevím ale za sebe můžu Abvii doporučit mě oddlužení dělali a všechno proběhlo hladce a ty ceny co tu jsou to není pravda 20 000 a tak mě to stálo všechno 7 500 a můžu se na ně během celého oddlužení obrátit o radu pokud všechno dodáte co vám řeknou tak to projde protože oni to zhodnotí a na soud to nedají pokud to není jisté že to projde tolik můžu napsat z vlastní skušenosti s firmou Abvivia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *