Acema podvod

Na trhu existuje spousta nebankovních společností nabízející půjčky. Ale jen některé vám nabídnou opravdu výhodné podmínky. Jednou z nich je ACENA I dnes se najde spousta nedůvěřivců pídících se po informacích, zda je nebo není ACEMA podvod. Vyhledávání recenzí a informací o nebankovních poskytovatelích půjček však v žádném případě nepodceňujeme. Je lepší, když se člověk stokrát zeptá, než by měl naletět a přijít zbytečně o peníze.

ACEMA poskytne až pět milionů

ACEMA nabízí půjčku od 100 000 do 50 000 000 Kč za velmi výhodných podmínek, srovnatelných s půjčkou v bance. Splatnost půjčky si můžete nastavit až na 20 let. Půjčka od ACEMA je vhodná třeba na pořízení nového bydlení. Díky zajištění nemovitostí není požadováno doložení příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků*. Při sepsání smlouvy jste seznámeni se všemi poplatky. Žádné před vámi neskrývají a nechtějí žádné předem. Pro vypočítání půjčky můžete využít také jejich kalkulátor. Můžete si vybrat úvěr na bydlení nebo na cokoliv. Úroková sazba se pohybuje okolo 5%. Konkrétně při půjčce 250 000 Kč na 20 let je výše splátky cca 1.985,- Kč.

Zda je nebo není ACEMA podvod si můžete posoudit sami podle mnoha recenzí na internetu. Většina zákazníků spolupráci s touto firmou chválí. Naopak ti, kdo nespláceli a o nemovitost přišli nebo jim byla půjčka zamítnuta, ji pak označí většinou jako podvod.

Na co si mohu u ACEMA půjčit?

Pokud jste přesvědčení, že není ACEMA podvod, můžete využít širokou škálu půjček. Půjčit si můžete úvěr na cokoliv, na rekonstrukci, podnikatelský úvěr nebo rovnou využít konsolidaci půjček. Konsolidace je možná až do 5 000 000 Kč a vy získáte potřebný klid, nižší splátky a levnější splátku úvěru. Půjčka pro podnikatele je nabízena od 100 000 do 50 000 000 Kč. Můžete také kombinovat úvěr se zpětným leasingem. Půjčka na rekonstrukci je určena na nákup či rekonstrukci bydlení, její výhodou jsou nižší úroky než v bance. Předběžné schválení úvěru trvá jen několik málo minut. Hotovostní finanční zálohu dostanete ihned při podpisu smlouvy. Nejčastěji je využívána půjčka na cokoliv. Díky minimální administrativě je půjčka vyřízena za poměrně krátkou dobu. Nemusíte shánět potvrzení o příjmu* ani ručitele.

acema-credit-770x364

ACEMA

Působí na českém finančním trhu od roku 2000 a sídlí v Praze. Oproti jiným společnostem se liší pouze výší poskytovaných úvěrů a to až do 50 000 000 i bez zajištění nemovitostí. Splácet můžete v období od jednoho roku do dvaceti let. Výhoda těchto úvěrů je dostupnost nejen pro spotřebitele, ale také OSVČ a právnické osoby. Můžete tak snadno rozvíjet svou firmu. Lidé často vyhledávají klíčová slova ACEMA podvod, pokud by tomu tak opravdu bylo, nejspíš by neměli tolik spokojených zákazníků.

*neplatí pro spotřebitelské úvěry

Více informací

27 thoughts on “Acema podvod

 1. Mě teda docela překvapilo, že všude píší že úrok je 6%, ale pak je ve finále vyšší. Nebylo to teda nic hroznýho, ale asi to nastuvují individuálně jako v bance. Ale jinak jsme zatím spokojení

 2. Se společností Acema mám velice dobré zkušenosti. Mám od této společnosti v pořadí již druhou půjčku…peníze na účet… a žádné problémy jsem nezaznamenala. Vzhledem k vyššímu věku, mi banky půjčku nechtěly dát,ale u nebankovní instituce Acema, jsem ji obdržela bez problémů, s úrokovou sazbou jako v bance.

  1. Já jsem si půjčil 1 mil Kč, po stržení různých poplatků jsem dostal 880 tis. splácel jsem cca 13 tis na 10 let, 2 x jsem zaplatil pozdě protože jsem měl rakovinu a dostal jsem se do vážné zdravotní situace, potom mně zdražily splátky na cca 17 tis, zaplatil jsem o cca týden později 2 splátky a vyšlo mně to na cca 400 tis Kč na víc.žádal jsem o odpuštění a vybodly se na mně , psal jsem i majitelům.Nejhorší chyby mého života
   Myslím že jste od nich!!!!!!

 3. Dobrý den, měla sem od nich půčku 150tisíc na 5 let. Nic špatného jsem nezaznamenala. Se vším mě seznámili dopředu

 4. Na doporučení jsem šli poptat půjčku do Acemy na pobočku v Praze. Vše proběhlo suprově, až sem se divila. 150 tisíc na 7 let. Urok vyšší ale víte jak 🙂

 5. Já musím ocenit přístup od Acemy. Dostal jsem se ne svoji vinou do problémů a měl 3 exekuce. Zařídili vyplacení a výmaz z katastru na baráku… Ve finále teď jsem platím o 2tis méně než když jsem splácel dluhy samostatně. Trochu líp se mi ted spí, ale až bude zaplaceno vše – pocit k nezaplacení 🙂

 6. Já mám osobní zkušenost s Acema, potřeboval jsem rychle docela dost peněz, banka mi nedala – měl sem už u nich jeden úvěr. Smlouvu si přečetl a na vše se zeptal na rovinu, co se stane když. Nakonec vše dopadlo dobře, doporučil bych, ale raději víte jak dluhy nejsou dobré, myslete na to !

 7. Příjemě mě překvapilo jejich přístup, všechny smlouvy jsem si mohla najít u nich na internetových stránkách a předem prostudovat.

 8. Já sem měla od nich půjčku a ted mám druhou, dostala jsem lepší podmínky ale musela jsem pořádně splácet, Acema mi příjde v pohodě.

 9. Já sem spokojená, půjčili mina mateřské ale na vše jsem se optala raději do předu. Hlavně všichni splácejte včas, tak jak máte.

 10. Tak mám za sebou první zkušenost s aceme. Splácela jsem včas, přeplatila dost, ale mám to vyřízeno a nikdy problém nebyl. Další půjčku už kdekoliv nechci, když na to nemám, tak si nepujčuji.

 11. Dobrý den Půjčku mohu doporučit, mám osobní zkušenost, měli sme nenadálou životní situaci a banka nás odmítla, byla jsem na mateřské. Nakonec to vše dobře dopadlo, ted už jen řádně splácet, což nebude problém, máme to na 2 roky.

 12. asi dva roky naše společnost používá krátkodobé financování pro podnikatele. Podnikám skoro 20 let, zažil jsem hodně, různé banky, fin. poradce a tak. Pokud potřebuji rychle peníze a vím že budu mít za pár měsíců z čeho vrátit, tak je pro mě acema naprosto nejjednoduší nástroj, jak se dostat rychle k penězům, aby firma nestála.

 13. Druhá půjčka, o něco levnější, né o moc, ale aspon neco. Já snima nemam žádný problém. Doporučila bych těm, kteří mají nějaký ten vroubek v solusu nebo u banky.

 14. Ty jo, tak hele, já to řeknu na férovku. Půjčil jsem si a splácím na čas a je to pohoda. Kámošovi jsem to doporučil, ten nesplácel včas a zaplakal, no… co na to říct. Tak šmejdi to nejsou, do čeho jdeš, víš dopředu. Tak když něco slíbíš, že zaplatíš včas, tak to dodržíš, ne? A když to neuděláš, tak to se nediv, že platíš… Za mě je to jednoduchý, jsou to rychlý, ale drahý prachy. Nevím, co tu kňouráte furt…

 15. Původně jsme si chtěli půjčit v bance, ale ta nás odmítla. S manželem je nám skoro 50 let, nikdy jsme si nepůjčili ani korunu a tak nás paradoxně banka vyhodnotila jako rizikového klienta, který nemá historii. Dnes jsme posílali první splátku, vzali jsme si půjčku na novou střechu. Acema s námi jednala slušně a férově a toho si vážíme. Úrok 7% nám přijde dobrý….

 16. Naprostá spokojenost, jsou sice poměrně dražší než třeba Airbank, ale tak velkou sumu na pořízení nového zařízení do tiskáren jsem nedostal jinde a už v žádném případě ne nižší. Jsem spokojen.

 17. Mě teda Acema pomohla konsolidovat a zbavila exekuce, to je teda víc nez dost a tihle fnuknove a rejpalove, ja vam reknu, proc vam to takhle napalili, nesplacite. To bych pak vokouril ty uroky taky, bych měl strach, ze se mi pujcene penize nevrati. howgh

 18. Ve zkratce.
  Solidní jednání, peníze rychle na účtu, rozumný úrok 7%
  Po dvou letech řádného placení úrok 14%!!
  Chci se vyplatit a ejhle, pokuta 90tisíc.
  Jo to je férovka = jedna z nějvětších chyb života.
  Neříkám ať si nepůjčíte, jen zkuste opravdu všechny ostatní možnosti.. Tady pomůžou a pak oškubou..

 19. Vzhledem k tomu, že nemám podnikatelskou historii, nechtěla mi banka půjčit na rozšíření podniku, bylinkářství a výrobny mýdel (přitom mohu ručit provozem o několikanásobné hodnotě žádané půjčky o kterou jsem žádal). Ne nedala, ACEMA dala, ALE…prý esli nebudu splácet včas, tak prý přijdu o VIP a to se sakra nevyplatí. Já si ale půjčuji abych vrátil a ne abych ukradl. takže tak.

 20. Před 3 měsíci jsem si splnil sen, začal jsem podnikat v sýrech, nebudu řešit detaily, ale potřeboval jsem 1,4 mil. na start a hádejte kam sem se vydal. Do banky (druhé nejstarší u nás) a tam mě poslali k šipku, acema mi dala, ručím barakákem v dvojnásobné hodnotě, jediné na co jsem upozorňován je: včasně splácet a to dělám. Jo a úrok je lepší než u banky, to si dělate p…, ne? 🙂

 21. potřeboval jsem rychle peníze na uhrazení dvou exekucí, takovejhle fofr jsem nečekal, pravda, musel jsem dát jako zástavu barák, ale co, takhle bych o něj přišel stejně…. acema mi dala 1,2 mega a za 5 dní na účtě, pche komerčka at se jde vys….

 22. Ať už tady čtu o naskočení úroků od Acemy nebo neférovosti, tak musím za sebe říct, že takovou zkušenost nemám. Jsou féroví, obchodník který mě měl na starosti, mi všechno vysvětlil i co se stane, když nebudu splácet včas, jakože naskáčou penále. Takže platím poctivě, jsem spokojený. Úrok o malino vyšší o jedno procento než u banky, ale ŽÁDNÁ BANKA MI NEDALA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *